O nás

Historie

Společnost Stavomontáže EDS Brno, s.r.o. vznikla v roce 1991 osamostatněním střediska „Topení-izolace“ státního podniku Pozemní stavby Brno, závodu Stavomonáže, na jehož tradice dnes úspěšně navazuje.
Kolektiv zaměstnanců prokazuje svoji vysokou odbornost a dlouholetou praxi v oboru vytápění, získanou na rozsáhlých stavbách bytových domů na sídlištích v Brně, v okresech Brno venkov, Jihlava, Třebíč Znojmo Vyškov, v severních Čechách, v Praze a dalších místech České republiky. Naši pracovníci se významně podíleli při výstavbě chladu dvou bloků JE Temelín. Za dobu trvání společnosti jsme realizovali dodávky v celkovém objemu 1,400 mil. Kč.

Součastnost

Provádíme komplexní služby v oblasti dodávek a montáží technických zařízení budov, tepelných technologických zařízení a tepelných energetických soustav s návaznými službami v oblasti provozu, údržby a servisu technologického zařízení.
Pro rozvoj naší společnosti využíváme vlastní administrativně – výrobní zázemí. Činnost realizujeme vlastními pracovníky s odpovídající kvalifikací a dlouhodobou zkušeností v oboru. Využíváme také množství vlastních technických zařízení potřebných pro realizaci našich projektů.
Zakázky jsou realizovány převážně formou dodávky „na klíč“.